Συμπερίληψη φωτογραφιών ΕΕΕΕΚ Γιαννιτσών σε βίντεο δράσεων για την Παγκόσμια Ημέρα ατόμων με αναπηρίας

Μεγάλη μας τιμή και συγκίνηση να συμπεριληφθούμε στο βίντεο που αφορά δράσεις κάθε σχολείου της Ελλάδας, από την διοργάνωση δράσεων για την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία.
Το Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ έστειλε τρεις φωτογραφίες από εκπαιδευτικές δράσεις των μαθητών μας και εικαστικές δημιουργίες τους.
Η Διευθύντρια του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Γιαννιτσών
Αλμπανίδου Πολυξένη
Ο Αναπληρωτής Διευθυντής, ο οποίος ανέλαβε την αποστολή φωτογραφιών.
Χατζόγλου Αλέξανδρος
Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Γιαννιτσών
Επιστολή Προϊστάμενου της Διεύθυνσης Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης .
Ευχαριστούμε όλες τις σχολικές μονάδες που, με αφορμή τη σημερινή ημέρα, απέστειλαν στη Διεύθυνση Ειδικής Αγωγής & Εκπαίδευσης υλικό με δράσεις και μηνύματά τους για την 3η Δεκέμβρη. Το υλικό αυτό αξιοποιήθηκε για τη δημιουργία του σύντομου βίντεο που ακολουθεί.
Ο Προϊστάμενος της Διεύθυνσης Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
Πηγή: www.especial.gr